1
П`ятниця, 22.11.2024, 20:15
VELOBAJKA
 
Головна сторінка
Про нас
Подорожі
Магазин
Форум
Фотоальбоми
Змагання
Гостьова книга
Фото/Відео
Нове на сайті


50

Ваша думка про сайт
Всього відповідей: 450


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


                                ВЕЛОБАЙКА

Клуб велосипедного туризму "Велобайка" чекаємо Вас 

Вже сьогодні запрошуємо вас до активного відпочинку на велосипедах.
Чисте повітря,кришталева вода.незабутні краєвиди.

наша
велобайка

Запрошує на 1-2-3 денні поїздки (легко,активно,екстрім)

Пропонуємо такі маршрути:
-водоспад на р.Кам'янка
-мертве Озеро
-скелі Довбуша
-фортеця Тустань
-водоспад Гуркало
-джерело "Писана Криниця",
-гори: Лопата, Високий Верх , Магура, Параска.
-також за індивідуальними пропозиціями.
Контактний тел.  063 78 322 39

                     

                          

 

 веломандрівки

 Це можуть бути заміські поїздки на один-два дні, а також багатоденні автономні трансконтинентальні подорожі.

Гірський велосипед по своєму зовнішньому вигляду і конструкції він схожий на шосейний велосипед, проте має підвищену стійкість і дає можливість комфортно пересуватися зі значним вантажем.

Мандрівники на велосипедах

Подорож на велосипеді сприяє зміцненню здоров'я. Їзда на велосипеді сприяє зміцненню м'язів ніг, крім того, зміцнюється і нормалізується діяльність дихальної і серцево-судинної системи організму. Поїздки на велосипедах можуть бути короткими і тривалими. Як бачимо, подорожі на велосипедах стали одним з популярних видів літнього відпочинку і розваг.

Існує три види подорожей на велосипедах - велопоходи , велотури і веломандрівки     Учасники велотурів їдуть без поклажі, оскільки її зазвичай перевозять в супроводжуючій машині. Живляться вони в кафе і ресторанах, на ніч зупиняються в готелях або кемпінгах. Беручи участь у велопоході, скористатися благами цивілізації не завжди вдасться. Це пов'язано з тим, що маршрут може проходити по таких місцях, де їх  і зовсім немає .

Веломандрівкисамий прикольний варіант покататись на велосипеді.

Як вид спорту, існує також спортивний велотуризм, в якому виділено шість категорій складності походів. Так протяжність велосипедного походу першої категорії складності має бути не менше 300 км.

Якщо подивитися на розвиток велотуризма в Україні, то йому приділяється зовсім незначна увага. Той, хто захоплюється велотуризмом, повинен про усе потурбуватися сам. В першу чергу необхідно спланувати маршрут подорожі. Старатися, щоб він проходив повз автостради і жваві автодороги. Потрібно щоб такий маршрут проходив по путівцях, грунтових або асфальтованих, але у хорошому стані. Такий маршрут буде найбільше безпечним, а повітря набагато чистіше.

 


 

 

 

 

                                                      Логотип Ghost производителя велосипедов
 
                           велобайка
                                                            І ось воно чудо…закінчився 396 день зими…

З закінченням запасів снігу в карпатах любителі покататись на лижах впадають в літню сплячку,до слідуючих снігів,тільки невелика частина пересідає на велосипед і починає насолоджуватись всією красою Карпатських гір,більшість любителів «активного» відпочинку починають наїдати запас калорій до слідуючого лижного сезону,але пересісти на велосипед і поринути в весняно літньо осінній,квітучий,зеленіючий, золотий з ягодами грибами,кришталевими струмками,шумними водопадами,густими лісами і мальовничими полонинами Карпати.

Але лєнь бере своє,навіщо крутити педалі,якщо є крута тачка,піднятись на гору потрібно самому,правда можна і як зимою,але дальше все одно потрібно,всі чомусь думають,що сів на велосипед і одразу потрібно перти чим дальше і чим вище,але можна почати з чогось простого,виїхати в парк,потім за місто,знов проблемка нема часу,але якщо один раз пропустити гулянку в нічному клубі,а зробити виїзд в найближчий ліс,озеро,не залити в себе літру бухла,а просто покататись,від цієї процедури можна отримати значно більше позитивних емоцій…

Знову таки повернемось до цих лиж,приїхали взяли все в прокат,взяли інструктора і вперед,це саме і з велосипедом,тільки невеличка різниця,тепло все зелене,сонце вода,адреналіну можна зловити ще більше,маршрутів більше любої складності.

Беремо книжку вело карпати,обираєм маршрут і вперед,боїмось самі є інструктор,який допоможе вам отримати максимум задоволення від поїздки,є тут одне невеличке НО багато велосипедистів катаються в карпатах,непогано знають що і як,але повезти вело туриста щоб йому сподобалось це не так просто,кожен має різну фізпідготовку ,кожен по різному сприймає одне і теж місце,потрібно щоб всім все сподобалось.

Якщо проїхати маршрути в режимі опису,це тільки для вже добре тренованих велосипедистів,вони їхали в дощ,холод,в болото з ранку до вечора,без обідів горячих і все для того щоб звичайний початківець зміг відчути себе крутим рейдером.

 


«  Листопад 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930


Copyright MyCorp © 2024